Aktualności

I KOLEJKA WIOSENNA :)

• autor: ksnasutow, 2012-03-25 21:53

KS NASUTÓW SWÓJ PIERWSZY WIOSENNY MECZ ROZEGRAŁ W LUDWINIE...

PO WYJŚCIU Z BUSA SAME NIEMIŁE NIESPODZIANKI - PIERWSZA TO TAKA, ŻE SZATNIE ODDALONE SĄ O KILKASET METRÓW ALBO NAWET WIĘCEJ ; ] WIĘC PODZIĘKOWALIŚMY ZA UPRZEJMOŚĆ GOSPODARZY I POSTANOWILIŚMY PRZEBRAĆ SIĘ W BUSIE ; ]  DRUGA TO SILNIE WIEJĄCY WIATR .

WYBIEGAMY W NOWYCH PACHNĄCYCH ŚWIEŻOŚCIĄ STROJACH....NA POCZĄTKU TROCHE ,,BADANIA'' SIĘ OBU DRUŻYN.  OK. 15-20 MINUTY POWRACAJĄCY DO NASZEGO ZESPOŁU BAGGIO PRZEDZIERA SIĘ ŚRODKIEM PO CZYM ODDAJE STRZAŁ ZZA POLA KARNEGO  OBOK BEZRADNIE INTERWENIUJĄCEGO BRAMKARZA GOSPODARZY I PROWADZIMY. BRAMKA WYRÓWNUJĄCA PADA JESZCZE W PIERWSZEJ POŁOWIE....PO AKCJI GOŚCI PIŁKĘ W POLU KARNYM DOSTAJE JEDEN Z ICH ZAWODNIKÓW OBRACA SIĘ I STRZELA - BYŁO TO OK. 35 MINUTY.

W PIERWSZEJ POŁOWIE WARTE ODNOTOWANIA BYŁO ZDERZENIE PRZY WYSKOKU DO GŁÓWKI STEFANA Z ZAWODNIKIEM MIEJSCOWYCH KTÓRY PYTAŁ SIĘ STEFANA CZY WIDZI CO MU ZROBIŁ ? :( A NASTĘPNIE WYLĄDOWAŁ W SZPITALU ZALANY KRWIĄ I Z ROZCIĘTYM CZOŁEM...

PRZERWA....(ŚCIŚLE TAJNE ;) )

PRZEZ CAŁY MECZ WIAŁ SILNY WIATR O ILE W PIERWSZEJ POŁOWIE NAM TROSZKE POMAGAŁ O TYLE W DRUGIEJ BYŁ JESZCZE SILNIEJSZY I MIĘDZY INNYMI PRZEZ TO STRACILIŚMY BRAMKĘ NA 2:1 NIEPOROZUMIENIE NASZEGO BRAMKARZA Z OBROŃCAMI WYKORZYSTAŁ NAPASTNIK GOŚCI I SPRYTNYM STRZAŁEM WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO SIATKI.

NASTĄPIŁO KILKA ZMIAN I RUSZYLIŚMY DO ATAKÓW...WRZUTKA STEFANA PIŁKA JESZCZE ODBIJA SIĘ OD KTÓREGOŚ Z OBROŃCÓW GOSPODARZY I TOMKOWI NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK WPAKOWAĆ JĄ Z KILKU METRÓW DO BRAMKI :)

POD KONIEC GOSPODARZE SPINALI SIĘ JESZCZE BARDZIEJ NIŻ W CAŁYM MECZU I PRÓBOWALI STRZELIĆ KOLEJNĄ BRAMKĘ...ALE MĄDRZE SIĘ BRONILIŚMY PRÓBUJĄC JESZCZE KONTR I TAK MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM 2:2 I PODZIAŁEM PUNKTÓW .
CIESZY NIEZŁA GRA I PUNKT ZDOBYTY NA WYJEŹDZIE :)

NASTĘPNY MECZ KS ROZEGRA NA WŁASNYM BOISKU 1 KWIETNIA ( I TO NIE PRIMA APRILIS ;) ) O GODZINIE 14.00 A RYWALEM BĘDZIE GLKS MICHÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY ;)